Na dnešním Turnaji nadějí v Praze se nám dařilo, celkem si odvážíme 9 individuálních medailí a jednu za kata tým.
Umístili se:
Mini žáci kata do 8. kyu
Filip Ouda 2. místo
Mini žáci kata tým
Filip, Ella, Filip 3. místo
Začátečníci chlapci kata
Jonáš Hipius 1. místo
Začátečnice dívky kata
Emily Roubalová 1. místo
Ella Dutka 2. místo
Marie Oudová 3. místo
Kihon začátečníci chlapci
Filip Ouda 1. místo
Filip Georgevski 4. místo
Kihon začátečnice dívky
Ella Dutka 2. místo
Masters ženy
Linda Musilová 1. místo
Petra Oudová 3. místo
Skvěle zabojovali i úplní mrňouskové - Elinka Nováková, Elenka Georgevski a Jindra Bareš, sice asi úplně nejmenší na turnaji, ale bojovali jako draci a tygři (ryu to tora)!
Verča tentokrát v roli rozhodčí.
Moc díky všem závodníkům, kaučům, rodičům (i tetám a babičkám).

